Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex GIS приймач S70G

  • Stonex S570G
  • Приймач ГІС S570
  • Задня поверхня ГИС приймача
Stonex S570G
Приймач ГІС S570
Задня поверхня ГИС приймача
Артикул:
 

Опис Stonex GIS приймач S70G

Stonex S70G — це двочастотна система GNSS із 4 сузір’ями (GPS, ГЛОНАСС, Galileo та BeiDou), яка дозволяє збирати дані та фотографії в польових умовах простим і швидким способом. Він постачається з антеною, підключеною безпосередньо до планшета, що гарантує точність 2 см, але якщо потрібно, підключивши зовнішню антену, він отримує більш точні дані.

S70G оснащений операційною системою Android 10 і має високодеталізовану роздільну здатність WUXGA (1920×1200) для кращої якості деталей. Акумулятор ємністю 8000 мАг дозволяє приладу працювати більше 8 годин, а захист IP67 робить пристрій придатним для будь-яких умов.

S70G здатний працювати в режимі реального часу завдяки прийому поправок RTK, що передаються мережею постійних станцій GNSS. Окрім роботи в режимі реального часу, він також може записувати необроблені дані, отримані із супутників, для подальшої обробки в офісі. Це дозволяє оператору досягти більшої точності, дозволяючи працювати навіть у місцях, де немає хорошого покриття сигналу GSM.


ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА ANDROID
Приймач керується операційною системою Android 10 з простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.


МУЛЬТИЧАСТОТНІСТЬ
Stonex S70G має вбудований двочастотний чіп GNSS, який використовує всі 4 сузір'я: GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou; все включено, без додаткових витрат.


ВИСОКА ТОЧНІСТЬ
S70G може працювати в режимі реального часу з корекціями RTK і одночасно записувати необроблені дані для подальшої обробки.


ВИСОКА ЯКІСТЬ ДИСПЛЕЮ
Для ініціалізації, управління ГІС приймачем та завантаження даних використовуйте портативний комп'ютер, смартфон або планшет.


ПІІДВИЩЕНА ЗАХИЩЕНІСТЬ
Завдяки сертифікації IP67 Stonex S70G забезпечить роботу в надзвичайно складних умовах.


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок