Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Земельний кадастр

Земельний кадастрОдним із найбільш досліджуваних місць залишається земля. Хтось вивчає її текстури та вміст, а для когось важливо вивчити ґрунт для подальшого будівництва на ньому. Незважаючи на причини з яких вам слід досліджувати землю, вам необхідні спеціальні інструменти, які дозволять зробити це швидко і без зайвого клопоту. Земельний кадастр включає  все необхідне для докладного аналізу земельних ділянок.

Інструменти земельного кадастру дозволяють проводити різні маніпуляції з територією, вимірювати її, визначати площі меж ділянки, а також загальної площі ділянки.

Окремо варто виділити топографічну геодезичну зйомку, що відіграє велику роль у формуванні геодезичних документів. Інструменти для топозйомки дозволяють без зайвого клопоту дізнатися все необхідне про землю, межі ділянки, а також отримати всі необхідні дані для того, щоб оформити всю необхідну документацію на об'єкт.

Прилади для вимірювання площі полів та вимірювання земельної ділянки широко використовуються для того, щоб абсолютно точно отримати дані, які необхідні для складання документації та топографічних карт. Топографічна зйомка земельної ділянки не займе у вас багато часу, але вона є оптимальним інструментом, який дозволяє отримати величезну кількість інформації, а GPS прилади для вимірювання площ дозволять вам значно спростити складання топографічного плану і отримати результат у найкоротший час.


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок