Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/uh338791/domains/stonex.com.ua/public_html/inc/connect-inc.php on line 12
Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва - інструменти аналізу видимості та об'єму
Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Інженерні вишукування

Інженерні вишукуванняІнженерні вишукування — це комплекс робіт, який спрямований на отримання правильної та головне достовірної інформації про простір. Прилади за допомогою яких можна отримати таку інформацію широко використовуються як у будівництві, так і в проектуванні, а також моніторингу будівель та інших сфер діяльності.

Отримання точних результатів, визначення площ ділянок та визначення об'єму насипів є невід'ємною складовою роботи з інструментами інженерно-геодезичного вишукування. Дані отримані з використанням сучасних приладів дозволяють отримати більш точну інформацію та знизити витрати, що впливають на процес загалом, що дуже важливо під час будівельних та проектувальних робіт. Використання інструментів аналізу видимості та аналізу об'єму дозволяє інженерам та будівельникам бути впевненим у своїх рішеннях.

Будівельники та геодезисти широко використовують інструменти для тунельних робіт, а також інструменти аналізу відстаней. Завдяки сучасним технологіям отримувати такі дані стало легко. Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва дозволяють проводити ряд комплексів за допомогою дорогого обладнання. За допомогою такого роду можна знайти рішення для задач координатної геометрії та ін.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок