Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Тахеометри

Stonex Тахеометр R35 / R35LR

Stonex Тахеометр R35 / R35LR

Тахеометр R35/R35LR реалізований на базі Windows CE 7.0, має найбільший сенсорний дисплей (320х240) серед Stonex, тим самим забезпечує комфортну роботу, як на будівельному майданчику, так і в полі.
172200 грн
Stonex Тахеометр R1Plus

Stonex Тахеометр R1Plus

Тахеометр R1 Plus – це ідеальний прилад для точного вимірювання відстаней та кутів. Сучасний програмно-апаратний комплекс, вбудований у тахеометр, дозволяє геодезисту вирішувати прикладні задачі у полі.
84000 грн
Stonex Тахеометр R25

Stonex Тахеометр R25

Для всіх любителів тахеометрів Leica: прошивка така сама, а вартість менша. Завдяки цьому тахеометр Stonex R25 охоплює широкий спектр завдань: від земельного кадастру до будівництва.
142800 грн
Stonex Тахеометр R20

Stonex Тахеометр R20

Новий тахеометр від Stonex R20 поєднує в собі функціональність і надійність. Оптимальні технічні характеристики (2" R600) та інтуїтивно-зрозуміле вбудоване ПЗ з можливістю експорту даних на USB.
92400 грн
Stonex Тахеометр R60 1"

Stonex Тахеометр R60 1"

Тахеометр на базі Android, під управлінням ПЗ Cube-a. Зручна робота з CAD матеріалами, кресленнями, shp-файлами. Висока кутова точність 1" та 1000м у режимі безвідбивача. Зажимні гвинти для наведення.

Геодезичні роботи не можуть обійтися без виміру відстані між кутами. Для цих потреб був створений спеціальний прилад — тахеометр, який вміло поєднує в  собі функції як теодоліту, так і далекоміра. 

Електронний тахеометр необхідний у будівництві, широко використовується при реконструкціях в архітектурі та землеустрої. Використання сучасного оптичного тахеометра дозволяє значно збільшити продуктивність. Автоматизація процесів знижує час, а отже, збільшує швидкість роботи над об'єктами.

Тахеометри — це прилади для вимірювання відстані між кутами, вони розраховують все самі і не вимагають втручання ззовні. Вимірювання відстані горизонтальних і вертикальних кутів необхідне для повноцінної роботи геодезиста. Вам не потрібно більше робити додаткові розрахунки, готовий результат буде показано на екрані з високою точністю. Використовуючи спеціальні режими при роботі з тахеометром, ви можете робити ділянки на тих ділянках, які раніше залишалися поза полем допустимих розрахунків.

Геодезичний тахеометр це висока надійність конструкції, яка захищена від впливу природних факторів. Електронні тахеометри Stonex відмінно працюють у будь-яких природних умовах та різних кліматичних зонах.
Придбати тахеометр Stonex в Україні можна на нашому сайті. Ми пропонуємо найкращу ціну на лазерні тахеометри.

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок