Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Про нас

Про нас
Stonex® пропонує професійні рішення для широкого спектру геодезичних, будівельних та промислових робіт, забезпечуючи високу надійність та точність вимірювань відповідно до найвищих світових стандартів. Базуючись у Європі (Мілан, Італія), компанія здійснює виробництво геодезичного обладнання (наземні лазерні сканери, GNSS приймачі, електронні тахеометри, цифрові нівеліри та ін.) та веде розробки програмного забезпечення по всьому світу.

З січня 2014 року наш колектив підписав угоду про офіційне дилерство компанії 
Stonex® в Україні, щоб впроваджувати найсучасніші технології зйомки та обробки даних на нашому ринку. Компанія Stonex-Україна складається з професіоналів, за плечима яких вже більше десятка років продажів та роботи з обладнанням таких відомих брендів як Topcon, Javad, Leica Geosystems. Працюючи з нами Ви будете приємно здивовані якістю обладнання, а ще більшою його доступною ціною, навіть у сьогоднішні дні. А сервіс та якість обслуговування змусять Вас стати нашими добрими партнерами на довгі роки. Сотні користувачів по всій Україні відчули переваги роботи з нами.

Ми тут надовго і завжди раді кожному клієнту!

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок