Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/uh338791/domains/stonex.com.ua/public_html/inc/connect-inc.php on line 12
Будівництво та моніторинг - геодезичний моніторинг будівель та споруд
Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Будівництво та моніторинг

Будівництво та моніторинг

Інструменти для моніторингу та будівництва широко використовуються у будівництві будинків та інших об'єктів. Їхнє головне призначення — це контроль за правилами побудови, саме вони дозволяють отримати точний аналіз місцевості, ґрунту та території загалом. Прилади для інженерних вимірювань дають точні обґрунтування для здійснення тієї чи іншої дії, що робить процес значно надійнішим.

Прилади для моніторингу деформацій, а також прилади для вимірювання фасадів будівель дозволяють зробити правильні розрахунки та знизити ризики проведення неправильних робіт.

Геодезичний моніторинг будівель і споруд включає спостереження за деформацією будівель вчасно і після здачі об'єкта в експлуатацію. При цьому моніторинг та будівництво це взаємопов'язані між собою процеси, які мають відбуватися безперервно. Геодезичний моніторинг висотних будівель дозволяє зробити точний прогноз про будівлю, а також про інші об'єкти, що знаходяться поряд з нею. Цей процес є обов'язковою складовою будь-якого будівельного процесу. Саме тому інструменти для будівництва та моніторингу мають бути максимально надійними.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок