Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
ГНСС базові станції

Перманентні ГНСС базові станції
Перманентні ГНСС базові станції  значно спрощують логістику польових робіт, а також дозволяють економити ресурси та гарантують отримання точних результатів.

Постійно діюча базова станція дозволить вам значно покращити точність проведення запланованих робіт. Результати, отримані завдяки такій станції, можуть бути використані в спільній обробці результатів, що значно економить час.
ГНСС базові станції управляються дистанційно за допомогою спеціального програмного забезпечення. Іншими словами, встановивши базову станцію інженер або геодезист не повинен перебувати з нею постійно, що дозволяє контролювати її роботу навіть перебуваючи далеко від неї.

Для того, щоб ГНСС азові станції показували точні і головне правильні результати необхідно дотримуватися низки вимог, які пред'являються такого роду приймачам. Дотримання стандартів дозволить зберегти максимальний результат.

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок