Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Лазерні сканери

Stonex Ручний сканер X120GO

Stonex Ручний сканер X120GO

Ручний, компактний мобільний сканер вагою 1.6кг з технологією SLAM на базі Lidar, дальність роботи до 120м та точність вимірювань до 6мм
955500 грн
Stonex Наземний сканер X100

Stonex Наземний сканер X100

Невеликий і компактний наземний лазерний сканер, простий у використанні, дальність вимірювань до 120м та плотність даних 6мм на 10м.
Stonex Установка X120GO на авто

Stonex Установка X120GO на авто

Дана система довзоляє установити сканер X120GO на авто та проводити мобільне сканування на швидкості до 20 км/год. Технологія SLAM + GNSS приймач, дозволяє отримати прив'язану хмару точок з точністю до 3см.
Stonex RTK модуль X120GO

Stonex RTK модуль X120GO

RTK модуль дозволяє отримати хмару точок відразу з прив'язкою до глобальної системи координат. Також даний модуль покращує роботу технології SLAM, додаючи привя'зку GNSS до даних Lidar та IMU.
Stonex Backpack X120GO

Stonex Backpack X120GO

Backpack X120GO має всі ті переваги, що й RTK модуль. За рахунок використання більш точного GNSS приймача SC600+, система має вищу точність прив'язки. Рюкзак є ідеальним рішенням для великих площадних зйомок.
Stonex Ручний сканер X70GO

Stonex Ручний сканер X70GO

Мобільний сканер з технологією SLAM та можливістю стаціонарного сканування в режимі X-Whizz, опрацювання даних безпосередньо в приладі, дальність вимірювань до 70м

Технологія лазерного сканування широкого використовується для досягнення задач  геодезичних вимірів. Сьогодні складно знайти найкращу систему, яка дозволила б швидко та точно зібрати необхідну інформацію для подальшої її обробки.
Лазерні сканери — е пристрої, які використовуються в геодезії, автодорожньому будівництві, гірничій справі, архітектурі, а також безлічі інших сфер у яких цінується швидкість та висока точність отримання даних.
 

Нові моделі геодезичних лазерних сканерів дозволяють розширити можливість сканування та покращити роботу фахівців у цій галузі. Можна з упевненістю говорити, що потенціал лазерного сканування постійно зростає і сьогодні, крім простих лазерних сканерів для геодезії, широку популярність отримали лазерні 3D сканери, які дозволяють не тільки виміряти необхідну інформацію, але й отримати картинку, яка значно спрощує роботу з отриманими даними.

Наземне лазерне 3D сканування дозволяє відстежувати дані в реальному часі, порівнювати результати, а також робити на їх основі прогнози. Будь-яке будівництво не може обійтися без подібних технологій.
Купити лазерний сканер Stonex означає отримати інструмент, який в рази спростить ваші геодезичні завдання.

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок