Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/uh338791/domains/stonex.com.ua/public_html/inc/connect-inc.php on line 12
ГІС - прилади для збору та обробки географічних даних
Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

ГІСГеоінформаційні системи широко використовуються у вирішенні завдань для екології, землеустрою, картографії та інших сферах для яких необхідне отримання точних даних.

У каталозі представлений великий вибір ГІС-приладів, які дозволяють отримувати та аналізувати інформацію, яка може бути використана в різних цілях. Прилади для збирання та обробки географічних даних дозволяють отримувати дані із супутників, що  значно підвищує рівень проведення розрахунків.

Наземні прилади для проведення ГІС значно прискорюють проведення роботи та проведення розрахунків. Сучасне обладнання дозволяє отримати максимально швидкий результат із високою точністю даних. Це позитивно впливає на проведення як будівельних, так і інших земельних робіт, для яких можуть бути використані інструменти аналізу рельєфу.

Обладнання для геоінформаційних систем працює з найменшими втратами сигналу, що є важливим моментом для вирішення різноманітних завдань. Придбати прилади для ГІС ви можете вже зараз у нашому каталозі.

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок