Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Теодоліти

Stonex Електр. теодоліт STT402L

Stonex Електр. теодоліт STT402L

Stonex STT402L - електронний високоточний теодоліт
42000 грн

Важко уявити процес будівництва без спеціальної геодезичної техніки. Саме вона дозволяє вирішити безліч завдань та зменшити витрати будівництва, які впливають на ціну та швидкість виконання робіт.

Теодоліт —це один із найпоширеніших приладів для вимірювання кутів. Даний прилад для вимірювання горизонтальних та вертикальних углів швидко та точно дозволяє зібрати всю необхідну інформацію для проведення подальших розрахунків. Своє застосування теодоліти знайшли у будівництві, геодезії, а також інших процесах, де необхідна особлива точність.

Теодоліти бувають кількох видів. Широкою популярністю користуються електронні теодоліти, головною відмінністю яких є принцип отримання інформації. Вважається, що використання електронного теодоліту зручніше. Отримана за допомогою даного інструменту інформація виводиться на екран, що дозволяє спростити аналіз отриманих даних.

Прилад для вимірювання вертикальних і горизонтальних кутів або теодоліт не може працювати самостійно. Для того, щоб його використання було можливо, необхідно використовувати так само спеціальний штатив і рейку.

Ви можете придбати теодоліт Stonex для всіх видів робіт. В асортименті магазину представлені електронні високочастотні теодоліти, що вирішать будь-яке ваше завдання. Ціна на теодоліти Stonex приємно здивує вас.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок