Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Цифр. нівелір D1

Артикул:
 

Опис Stonex Цифр. нівелір D1

Електронні нівеліри STONEX D1 - рекомендований інструмент для будівельників, спеціалістів із землеустрою та інженерів. Більш швидкі  вимірювання – різниці висот та відстаней – визначаються автоматично: результати вимірювань з'являються у добре видимому вікні дисплея менш ніж за 2 секунди.
 
Безпомилкові виміри покращать якість ваших польових робіт
Повністю автоматична вимірювальна здатність та цифровий дисплей виключає будь-які помилки читання та інші можливі антропогенні помилки. У поєднанні зі збільшеною продуктивністю та точністю, електронний нівелір дозволить значно покращити вашу професійність та прибуток.

Швидкий, доброзичливий, розумний
Просто натисніть кнопку швидкого керування і одразу отримайте значення ΔH, що відображаються на РК-екрані. STONEX D1 дозволяє виконувати вимірювання на відстані  до 80 метрів. STONEX D1 має сертифікацію IP54, що означає безпечну роботу навіть за суворих погодних умов. Бортова програма регулювання, розрахунок різниці висот та перевірка помилок дозволяють користувачеві виконати повний розрахунок безпосередньо у полі.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок