Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Нівеліри

Stonex Цифр. нівелір D2

Stonex Цифр. нівелір D2

Нівеліри серії Stonex D2 – нові електронні нівеліри, розроблені для використання у складних умовах на будівельному майданчику.
69174 грн
Stonex Нівелір 1032

Stonex Нівелір 1032

Нова серія автоматичних нівелірів STAL 1000/1100: швидке встановлення та ефективність використання.
7434 грн
Stonex Нівелір 1132

Stonex Нівелір 1132

Нова серія автоматичних нівелірів STAL 1000/1100: швидке встановлення та ефективність використання.
6090 грн
Stonex Цифр. нівелір D1

Stonex Цифр. нівелір D1

Електронні нівеліри STONEX D1 - рекомендований інструмент для будівельників, спеціалістів із землеустрою та інженерів. Більш швидкі вимірювання – різниці висот та відстаней – визначаються автоматично: результат...

Прилад для вимірювання різниці висот дозволяє здійснювати такий процес, як нівелювання. Саме він дає можливість будівельникам та геодезистам чіткіше прогнозувати процес будівництва.

На сучасному ринку можна знайти багато різних геодезичних приладів для нівелювання. Однак для того, щоб процес нівелювання був повноцінним, вам знадобиться як сам нівелір, так і спеціальний штатив і рейка.

В інтернет магазині  Stonex ви можете придбати найкращі товари для геодезії. Нівеліри  Stonex — це прилади для вимірювання різниці висот, які дозволяють отримувати дані з високою точністю.

Автоматичні електронні нівеліри отримують точні та надійні результати, що виводяться на екран, що значно спрощує роботу з інструментом. Сучасні технології не стоять на місці і сьогодні в каталозі магазину ви можете знайти як оптичні, так і лазерні нівеліри.

Ви можете купити нівелір, ціна якого вас приємно здивує. Геодезичний прилад для нівелювання вкрай необхідний у процесі будівництва і саме він допоможе здійснити всі розрахунки правильно.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок