Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Цифр. нівелір D2

Артикул: 70-750013
69174 грн

Опис Stonex Цифр. нівелір D2

Цифровий нівелір D2 компанії Stonex поєднує в собі точні результати та простоту використання, а також високу швидкість вимірювальних робіт на будівельному майданчику. Крім того, що весь процес нівелювання з цим приладом буде повністю цифровим, Stonex D2 містить у собі найкраще співвідношення "ціна-продуктивність".

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Швидко, легко та без помилок
Підвищена швидкість вимірювання (менше 3 сек) нівеліру Stonex D2 у поєднанні з простотою використання (вимірювання та збереження даних однією клавішею) забезпечують більш швидку  та економічну роботу. Цифрове зчитування у поєднанні з внутрішньою пам'яттю нівеліру повністю виключають помилки оператора.
 
Точний
Польові випробування довели високу точність Stonex D2: 0,7 мм на 1 км подвійного ходу. Таким чином, прилад ідеально підходить не тільки для висококласного нівелювання, а й для спостережень за деформаціями, а також високоточних вимірів.
 
Залишіть калькулятор у кишені
Вбудована програма зрівнювання, розрахунку різниць висот, режим перевернутої рейки у поєднанні з різними налаштуваннями спостережень значно полегшують роботи з нівелювання. Завдяки цифровому зчитуванню відліку та автоматизованим обчисленням, із Stonex D2 більше не доведеться витрачати час на калькулятор.
 
Великий об'єм пам'яті
Вбудована пам'ять нівеліра підтримує вимірювання до 2000 точок. Існує можливість перемикання між ручною та автоматичною нумерацією точок, що дозволяє максимально оперативно готувати документацію.
 
Розроблено для складних польових умов
Stonex D2 має вологозахищений корпус, що відповідає вимогам стандарту IP55 (IEC60529). Удароміцний маятниковий компенсатор на магнітній подушці забезпечить точну, довговічну роботу. Завдяки поєднанню високоякісної оптичної системи Stonex D2 з перевіреними алгоритмами, нівелір може працювати в будь-яких умовах, навіть за нестачі освітлення або, навпаки, на яскравому сонячному світлі. Навіть у повній темряві, для високоточної роботи потрібен лише короткий спалах.
 
Зручна та швидка передача даних
Дані, записані в робочому проекті, можна завантажити в персональний або кишеньковий комп'ютер, з'єднавши їх із Stonex D2. З приладом компанії Stonex гарантовано зручну та швидку передачу даних. Зовнішні пристрої забезпечують додаткову обробку в реальному часі.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок