Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Наземний сканер X100

  • X100
  • X100_battery
  • X100_tripod
  • X100_tripod2
X100
X100_battery
X100_tripod
X100_tripod2
Артикул:
 

Опис Stonex Наземний сканер X100

X100 — невеликий і компактний наземний лазерний сканер, швидкий і простий у використанні. Дальність сканування до 120м дозволяє створювати 3D-моделі для широкого діапазону задач і сценаріїв, як на вулиці, так і в приміщенні.
Сканер постачається з власним польовим додатком X100app, для керування та налаштування параметрів сканування. Дані сканування можна отримати у двох форматах (*.las і *.e57), які сумісні з Stonex Cube-3d і Stonex Reconstructor , а також програмним забезпеченням сторонніх виробників (наприклад Autodesk ReCap).
X100 є ідеальним інструментом для швидкої топографічної зйомки, сканування фасадів будівель і збору даних для планів поверхів. Вбудована панорамна камера дозволяє отримати хмару точок в реальних кольорах.

КОМПАКТНИЙ ТА ЛЕГКИЙ

Завдяки невеликим розмірам і вазі близько 3 кг, сканером легко може працювати одна людина.
 

ВІДДАЛЕНЕ КЕРУВАННЯ

Керування та налаштування парамтерів сканування здійснюється через спеціальний додаток на Андроід: створення проектів, вибір режиму сканування (швидко/точно), налаштування фото, попередній перегляд даних.
 

ПАНОРАМНА HDR КАМЕРА

Додайте колір скануванню. Завдяки 360 камері, лазерний сканер може робити панорамні фото та отримати хмару точок в реальних кольорах.
 

КОМПЕНСАТОР НАХИЛУ

Компенсатор нахилу ±5° для точного вирівнювання сканів в горизонті. Відображення стану електронного рівня доступно в мобільному додатку.
 

ШВИДКЕ СКАНУВАННЯ ТА ЗАВАНТАЖЕННЯ ДАНИХ

Панорамний скан 360° на мінімальних налаштуваннях займає лише 45 секунди. Дані записуються безпосередньо на змінний USB носій з подальшим постопрацюванням в офісі.
 

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок