Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Ручний сканер X70GO

  • X70GO_front
  • X70GO_persp
  • X70GO_rtk
  • X70GO_pole
X70GO_front
X70GO_persp
X70GO_rtk
X70GO_pole
Артикул:
 

Опис Stonex Ручний сканер X70GO

X70GO — це мобільний ручний лазерний сканер для отримання хмари точок (3D моделі місцевості) в режимі реального часу, який поєднує в собі інерційну ситему, лідар і систему зберігання даних.
Прилад має скануючу головку, що обертається на 360° і в поєднанні з алгоритмом SLAM генерує високоточну хмару точок.
Сканер має 2 вбудовані камери по 12 Мп кожна: для отримання Зображень (фото)/накладання текстур на хмару точок та для більш точного попереднього перегляду даних в реальному часі, через додаток GOapp.
Результати сканування генеруються відразу всередині сканера. Однак, для отримання кольорової хмари точок та координатної прив’язки хмари необхідно виконати постобробку в офісному ПЗ GOpost.

X-WHIZZ РЕЖИМ

В додаток до мобільного сканування з технологією SLAM, X70GO має функцію стаціонарного сканування з вищою роздільною здатністю. Ідеальне рішення для тих, кому потрібна швидкість і висока деталізація.
 

РЕЗУЛЬТАТИ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Вбудована візуальна камера забезпечує більш стабільну роботу алгоритму SLAM у реальному часі, особливо в місцях зі слабкою текстурною структурою. Дані сканування будуть готові відразу після завершення зйомки.
 

ШВИДКІСТЬ ТА ПРОСТОТА РОБОТИ

Більше не потрібно створювати велику кількість станцій установки сканера та зшивати ці станції, просто переміщайтесь по об'єкту, щоб отримати готову 3D хмару точок.

 

ВИМІР КОНТРОЛЬНИХ ТОЧОК

Під час сканування, X70GO також може фіксувати контрольні (опорні) точки. В подальшому, даним точкам можна присвоїти відомі координати, для географічної прив’язки сканів.
 

ВИСОКОПРОДУКТИВНЕ ОПРАЦЮВАННЯ

Система може напряму виводити результати сканування, відразу після завершення збору даних. Також, можна провести подальшу постобробку даних в офісному ПЗ GOpost (наприклад для географічної прив`язки даних).

ПАКЕТНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

GOapp

GOapp — спеціальний мобільний додаток Android для X70GO, для керування проектами, відображення хмари точок у реальному часі, попереднього перегляду зображень, створення наземних контрольних точок, оновлення прошивки та інших операцій. Сканер може самостійно збирати дані навіть без підключення програми.
 

GOpost

Програма GOpost відповідає за постопрацювання зібраних даних Х70GO, генерацію кольорової хмари точок високої чіткості та якості, створення часткових панорамних зображень, реєстрацію (прив`язку) та оптимізацію хмари.


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок