Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex GNSS приймач SC600A

Артикул:
 

Опис Stonex GNSS приймач SC600A

Stonex SC600A — багатоцільовий приймач GNSS. Його можна використовувати для статичних програм, таких як CORS, моніторинг або як базову станцію. Його також можна поєднати з кінематичними дослідженнями та позиціонуванням у системах управління машинами, точного землеробства, батиметричних досліджень або просто як програми Rover RTK.

Приймач має можливість підключити дві зовнішні GNSS антени, перша забезпечує GNSS положення, а друга дає напрямок руху; це дозволяє використовувати SC600A у всіх тих сферах застосування, де потрібні надійність, точність і рішення позиціонування.

SC600A стандартно постачається з усіма необхідними можливостями підключення. Він має вбудований УВЧ радіомодем, який може працювати на частотах 400 МГц і 900 МГц. Модем 4G gsm гарантує швидке з'єднання для отримання або відправлення даних. Користувач може легко підключитися до приймача через Bluetooth і Wi-Fi за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок