Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex GIS приймач S580

  • ГИС приемник S580
  • GIS приймач з контролером
ГИС приемник S580
GIS приймач з контролером
Артикул:
 

Опис Stonex GIS приймач S580

S580 — це компактний і легкий GNSS-приймач із винятковою продуктивністю та точністю до сантиметра. S580 відстежує двочастотні сигнали та працює з усіма супутниковими системами (GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo та QZSS).

У порівнянні з традиційними продуктами ГІС, S580 є високоточним інтелектуальним приймачем збору даних, який можна носити або прикріпити до стовпа, пропонуючи більшу свободу пересування та гнучкість. S580 може спілкуватися із зовнішнім пристроєм, таким як планшет, смартфон або ПК, через Bluetooth і Wi-Fi.

За допомогою внутрішнього веб-інтерфейсу або через APP Cube-connector приймач можна налаштувати та підготувати для отримання диференціальних поправок RTK і бути готовим до підключення до будь-якого геодезичного або ГІС-програмного забезпечення. Гумова захисна кришка підвищує захист пристрою, не ковзає та не пошкоджується, увесь клас захисту пристрою досягає IP67 і витримує падіння з висоти 1,2 м на тверді поверхні.

S580 був розроблений як приймач RTK ровер для отримання диференціальних поправок з мережі. Однак завдяки зовнішньому радіо Stonex SR02 приймач також може отримувати поправки RTK від бази, яка передає їх через радіомодем УВЧ на частотах 410-470 МГц. Зовнішня радіостанція SR02 отримує поправки від базової станції та передає їх на S580 через Bluetooth. Ця функція дозволяє приймачу S580 отримувати (і передавати) корекції RTK, і завдяки цій можливості приймач можна використовувати як базу та/або як ровер. Ця конфігурація є відмінним і повним недорогим рішенням.


ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА ANDROID
Операційна система Android останьої версії на борту вашого контролера.МУЛЬТИЧАСТОТНІСТЬ
Підтримка 4 супутникових систем (GPS, GLONASS, GALILEO та BEIDOU).ВИСОКА ТОЧНІСТЬ
Висока точність позиціювання: сантиметрова точність!ВЕБ ІНТЕРФЕЙС
Для ініціалізації, управління ГІС приймачем та завантаження даних використовуйте портативний комп'ютер, смартфон або планшет.


ПЕРЕДАЧА ДАНИХ
Усі необхідні засоби комунікації: Wi-fi, Bluetooth та 4G.


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок