Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Cube-manager

  • Програмне забеззпечення для обробки даних Cube-manager
Артикул:
 

Опис Stonex Cube-manager

ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ОБРОБКИ ДАНИХ

Cube-manager був розроблений для роботи на настільних комп’ютерах під керуванням Microsoft Windows і реалізує інструменти для завантаження, керування та обробки даних, отриманих за допомогою одного з мобільних рішень.

Використовуючи це програмне забезпечення, ви можете інтегрувати змішані дані GNSS RTK і тахеометра, обробляти необроблені дані GNSS різними способами, імпортувати та експортувати дані з найпопулярніших відомих форматів.

Це програмне забезпечення допоможе операторам забезпечити найкращі функції для передачі даних, графічної візуалізації та аналітичної обробки даних. Програмне забезпечення складається з різних додаткових модулів і безкоштовної версії (Cube-link).

Cube-manager — це програмне забезпечення для керування даними з приймачів GNSS і тахеометрів, воно складається з 3 основних модулів (P, T, M), кожен з яких спеціалізується на ряді функцій. Серед функцій, спільних для всіх модулів, ви можете виконувати плано-альтиметричні розробки, генерувати 3D-моделі та обчислювати контурні лінії.

Вимірювання можна відображати у 2D, 3D та накладати на растрові, супутникові чи кадастрові зображення. Завдяки складній внутрішній CAD ви можете взаємодіяти з даними за допомогою потужних і повних інструментів малювання та функцій прив’язки, навіть у 3D. Імпорт і експорт даних підтримуються в різних форматах, таких як DXF, DWG, KML, CSV та інші.

МОДУЛЬ CUBE-MANAGER P

P — додатковий модуль Cube-manager, призначений для пост-обробки. Він пропонує можливість виконувати розрахунки корекції з максимальною точністю. На додаток до основних функцій програмного забезпечення, цей модуль надає функції для обчислення пост-обробки Stop&Go, статичної пост-обробки для однієї та кількох баз, кінематичної пост-обробки та мережевих коригувань за методом найменших квадратів. Cube-manager-p постійно оновлюється для покращення продуктивності.


 

МОДУЛЬ CUBE-MANAGER Т

T — це додатковий модуль Cube-manager, який збагачує та завершує топографічні функції програмного забезпечення. Цей модуль забезпечує складні функції обертання та перетворення координат. Він покращує керування зйомками TS шляхом інтеграції обчислень траверсу та обчислення 2D мережі. Це дозволяє геоприв’язувати растрові зображення. Метою наших розробників при реалізації цих функцій є простота та інтуїтивно зрозуміле використання; крім того, користувачі завжди можуть скористатися технічною підтримкою.МОДУЛЬ CUBE-MANAGER М

M — додатковий модуль Cube-manager, призначений для моделювання. Цей модуль призначений для професіоналів, які працюватимуть над тріангуляціями обмежень, обчисленнями об’ємів, контурними лініями, профілями висоти тощо. У цьому випадку користувачі матимуть усі команди CAD, команди COGO та функції для графічних об’єктів, наданих у базовому програмному ядрі але також зможе виконувати навіть більш конкретні функції, як-от згадані вище.


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок