Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/uh338791/domains/stonex.com.ua/public_html/inc/connect-inc.php on line 12
Stonex FieldGenius, купить Програмні продукти - Stonex
Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex FieldGenius

Артикул:
 

Опис Stonex FieldGenius

Що відрізняє Stonex FieldGenius від конкурентів?

    Розширений дисплей з графікою високої роздільної здатності та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом: Stonex FieldGenius представлений логічними значками, панелями інструментів, що налаштовуються, інтелектуальними об'єктами і простим в управлінні GPS і  станцією.
    
Просте розбиття: оберіть орієнтацію, сітку та режим розбивки карти, щоб легко виносити точки. Напрямок перегляду можна налаштувати відповідно до ваших уподобань.
    
Працює з більшою кількістю дисплеїв, ніж будь-коли: висока роздільна здатність, стандартна, широкоекранна, портретна, планшетна.
    
Завдання продуктивності: Налаштуйте свій збір даних, призначивши команди клавіш на клавіатурі.
    
Обчислювальні інструменти. Доступ до вбудованого калькулятора RPN з будь-якого поля редагування.
    І
мпорт / експорт DXF & LandXML та повна підтримка роботів та GPS.
Stonex FieldGenius – це вибір організацій, які цінують продуктивність.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок