Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex GeoGis

Артикул:
 

Опис Stonex GeoGis

Stonex GeoGis – це потужний, але водночас простий програмний продукт для високоякісного збору даних для ГІС та обслуговування. Програмне забезпечення GeoGis надає прості та ефективні робочі процеси для збору даних високої якості швидко та легко. GeoGis є варіантом, який може бути вбудований в S3 портативні системи ГІС.

Програмне забезпечення GeoGis складається з двох інтегрованих модулів: GeoGis Mobile – для роботи в полі та GeoGis Office – для настільних комп'ютерів. З GeoGis вам ніколи не доведеться турбуватися про те, які програми використовувати для управління та передачі ваших даних. За допомогою програмного забезпечення GeoGis процес передачі простий і швидкий, з поля до офісу і навпаки.

Програмне забезпечення Stonex GeoGis робить збирання польових даних швидким і легким завдяки широкому набору функцій, таких як графічна карта, зрозуміла панель інструментів та корисні обчислювальні засоби. Програмне забезпечення Stonex GeoGis також полегшує включення цифрових знімків у робочий процес збору даних за допомогою КПК із вбудованою цифровою камерою. Геодезист може побачити попередні польові знімки, пов'язати їх з характеристиками та створити повні набори даних для різних цілей. 

За допомогою програмного забезпечення Stonex GeoGis ви можете створювати власні атрибутивні дані та надавати їм значення. Форми даних можуть бути попередньо заповнені на підставі значень атрибутів, введених раніше для досягнення максимальної ефективності збору даних.

Ваша діяльність відображатиметься на графічному дисплеї, можуть накладатися растрові та векторні шари, що підвищить продуктивність.

Завдяки стільниковому зв'язку і Wi-Fi програмне забезпечення GeoGis може відображати онлайн карти, такі як Google Maps, збільшуючи можливість знаходити візуальні орієнтири в будь-якій точці планети. Щоб контролювати дії, геодезисти можуть вибрати відповідну функцію зі списку або на карті, і навігатор направлятиме їх до точного розташування.

За допомогою програмного забезпечення STONEX GeoGis, ви можете збирати високоточні дані в реальному часі або після постобробки.  Програмне забезпечення Stonex GeoGis є ідеальним рішенням для збирання та обробки даних високої якості.

GeoGis доступний наступними мовами: англійська, іспанська, чеська, італійська, угорська, німецька, португальська, російська та узбецька.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок