Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex GNSS приймач S999 з UT12

  • S880 + UT12P
  • S999-persp
  • S999-back
  • S999-front
S880 + UT12P
S999-persp
S999-back
S999-front
Артикул:
240000 грн

Опис Stonex GNSS приймач S999 з UT12

S999 оснащений сучасною високопродуктивною 1408 канальною платою UM980 від компанії Unicore, яка підтримує всі існуючі глобальні та регіональні супутникові системи: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU.
Приймач має внутрішній вбудований 4G-модем, покращуючи можливість отримання поправок від мережі Базових станцій. Удосконалена технологія IMU дозволяє проводити вимірювання під кутом нахилу до 60° із швидкою ініціалізацією, підвищуючи швидкість польових робіт.
Основною відмінністю S999 від інших GNSS Stonex є наявність 2-х вбудованих камер: одна - для AR розбивки, інша для знімання серії знімків та визначення координат недоступних точок по фото.

МУЛЬТИСИСТЕМНИЙ
S999 з 1408 каналами забезпечує чудове навігаційне рішення в режимі реального часу з високою точністю. Усі сигнали GNSS (GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO) та РРР включені без додаткових витрат.

КОМПЕНСАЦІЯ НАХИЛУ ВІХИ
Вбудована IMU дозволяє приймачу автоматично компенсувати нахил віхи до 60 градусів, тим самим підвищуючи швидкість і ефективність зйомки.


2 ВБУДОВАНІ КАМЕРИ
Приймач має 2 вбудовані камери: для розбивки точок з доповненою реальністю (AR) та для запису відео ряду і вирішення задач фотограмметрії.


РАДІО (ОПЦІЯ)
GNSS-приймач має вбудований радіо-модем, який забезпечує передачу/прийом RTK поправок.


НАДІЙНИЙ GNSS З IP68
Міцний та водозахищений приймач для високоточного позиціонування, розроблений для роботи в складних зовнішніх умовах.

 

УДОСКОНАЛЬТЕ СПОСОБИ ВИМІРІВ


ВІЗУАЛЬНА РОЗБИВКА

Передня камера спрощує розбивку, чітко показуючи навколишню територію та допомагаючи швидко визначити точку розбивки. Коли оператор наближається до точки, приймач автоматично перемикається на нижню камеру для більш зручного відображення траєкторії руху. В польовому ПЗ Cube-a відображаються графічні підказки: напрямок та відстань до точки.








 

ВИМІР НЕДОСТУПНИХ ТОЧОК

Система дозволяє записати відео ряд з об’єктом, на якому потрібно визначити точки.
Потім, програма витягує кілька фотографій з відео ряду, які оператор може використовувати для вирівнювання точок на фото. Польове ПЗ Cube-a відразу визначає координати необхідної точки та пропонує зберегти точку в каталог даних.
Вимірювання також можна проводити офлайн.




 

ОНЛАЙН ХМАРА ТОЧОК ТА МЕШ

Отриманий відео ряд можна експортувати та завантажити в офісне програмне забезпечення Cube-3D, для створення тривимірної моделі (хмара точок і меш). Крім того, польові дані можна надіслати безпосередньо з Cube-a до Stonex VScloud, для обробки даних у напівреальному часі, у результаті буде створена 3D-модель (хмара точок і меш). Після чого, дані знімання можна відобразити та працювати з ними, безпосередньо на контролері, в польовому ПЗ Cube-a (версія 7).




 

Комплектація

  • 1х GNSS Приймач Stonex S999

  • Контролер UT12P (Android) з ПЗ Cube-a

  • 1х Зарядний пристрій для приймача S999

  • 1x Зарядний пристрій для контролера UT12P

  • 1х Кабель USB A to USB C для підключення до ПК

  • 1х Віха телескопічна для GNSS

  • 1х Кріплення для фіксації контролера на віху

  • 1х Захисна плівка для дисплея контролера

  • 1х Посібник користувача на USB носію

  • 1х Жорсткий кейс для транспортування

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок