Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Тахеометр R20

 • R25
 • R20_trep_bis
 • R20_trep
R25
R20_trep_bis
R20_trep
Артикул: B20-220065
92400 грн

Опис Stonex Тахеометр R20

Stonex R20 поєднує в собі функціональність та надійність. Оптимальні характеристики вимірювання до 5000 м із призмою, 600 м без відбивача та 2" кутова точність. Висока якість оптики з підсвічуванням сітки ниток забезпечує зручне візування за будь-яких умов навколишнього середовища. Широкий функціонал вбудованих програм робить R20 відповідним інструментом для будь-яких будівельних, кадастрових, картографічних та розбивальних робіт.

В якості альтернативи, до тахеометра Stonex R20 може бути підключений зовнішній контролер через канал Bluetooth, що дає можливість використовувати польове програмне забезпечення Cube-a з можливістю налаштування.

ДАЛЬНІСТЬ РОБОТИ
Тахеометр R20 гарантує міліметрову точність вимірювань: до 600 м у безвідбивному режимі та до 5000 м із використанням однієї призми.


ШВИДКО. ТОЧНО. НАДІЙНО
Вимірювання відстані всього за одну секунду з точністю до 2мм роблять будь-яку роботу надзвичайно ефективною та надійною. Широкий спектр прикладних програм дозволяє виконувати окремі задачі безпосередньо у полі.

ОДИН ДЕНЬ БЕЗПЕРЕРВНИХ ПОЛЬОВИХ
Завдяки малій споживаній потужності Total Station R20 може безперервно працювати більше 22 годин.


ДАТЧИКИ ТЕМПЕРАТУРИ ТА ТИСКУ
Зміна температури і тиску негативно впливають на точність вимірювань. Для уникнення похибок вбудовані датчики автоматично коригують показання приладу.


ЗАТИСКНІ ГВИНТИ ТА КНОПКА ТРИГЕР
Ергономічні затискні гвинти для швидкого та точного наведення на ціль двома руками. Пришвидшіть процес запису точки за допомогою кнопки тригер, розташованої збоку приладу.

КОЛЬОРОВИЙ 2-Х СТОРОННІЙ ДИСПЛЕЙ
Електронний тахеометр R20 оснащений двостороннім кольоровим дисплеєм з роздільною здатністю 320x240. Дисплей добре читається при яскравому сонячному світлі.


USB 2.0 & BLUETOOTH
Швидкий та зручний імпорт/експорт даних через USB порт. Вбудований Bluetooth в R20 дає можливість використовувати інше польове програмне забезпечення Cube-a від компанії Stonex.

Просте та зручне рішення від Stonex
Незалежно від ступеня складності роботи, новий тахеометр Стонекс R20 завжди стане у пригоді зі своїм дружнім інтерфейсом та інтуїтивно зрозумілим програмним забезпеченням. Також тахеометр оснащений портом USB 2.0 для зручного експорту польових вимірів у форматах *.txt та *.sdr відразу на накопичувач. Дані в тахеометрі імпортуються через той же порт USB 2.0.

Комплектація
 • 1х Тахеометр Stonex R20

 • 1x Трегер

 • 2x Акумулятор Li-Ion 7.4В, 2600мА год

 • 1х Зарядний пристрій

 • 1х Вимірювальна рулетка 3м

 • 1х USB флеш-карта 8Гб з навчальними матеріалами

 • 1х Набір інструментів для юстування

 • 1х Транспортувальний кейс

 • 1х Наплічні ремені


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок