Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Дивіться також

Новини

Статті

Огляди

ПЗ Cube-a. Використання підкладок

16.10.2019
Cube-a – це геодезичне та картографічне програмне забезпечення від компанії Stonex, реалізоване на платформі Android. Завдяки гнучкості середовища Android, виробник зміг створити простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Також Ви можете встановити ПЗ Cube-a на свій смартфон або планшет.
ВИКОРИСТАННЯ ПІДКЛАДОК В STONEX CUBE-A
1. Ми маємо реальну модель для винесення на місцевості в AutoCAD (система координат 63-го року)

2. За допомогою додаткових доповнень для AutoCAD можна експортувати точки до текстового файлу.

3. Потім текстовий файл можна імпортувати безпосередньо у ПЗ Cube-a. Після цього можемо розпочати розбивку.
  
У пункті №3 описаний стандартний імпорт даних (файл .txt) для подальшого винесення на місцевості.

4. Як на мене, завжди добре працювати без додаткових підпрограм і зайвих маніпуляцій: зроблено проект виносу, наприклад в AutoCAD - використовуй файл .DXF відразу в контролері.
 

 

5. Багато хто також використовують як підкладку файли .SHP з відображенням атрибутивної інформації щодо кожного об'єкта. З цим теж немає проблем, Ви можете обрати будь-яку точку на контурі і відразу винести її в натуру.
 

6. Практичний приклад: Ви маєте файл .DXF з координатами ділянок, імпортовані з XML/IN4. Завантажте файл .DXF на контролер і виконуйте розбивку поворотних точок.
 

У висновку хотілося б ще один раз відзначити, що Cube-a - це чудовий сучасний, високопродуктивний софт для збору просторових даних.Читати інші новини...

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок