Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Дивіться також

Новини

Статті

Огляди

Stonex X300. Фіксація ДТП

16.05.2016
 

Лазерний сканер Stonex X300 здатний надати докладні дані обстежень місця дорожньо-транспортної пригоди. Дана технологія дозволяє звертатися до зібраних даних щоразу при необхідності, завжди маючи перед собою фотографії і точне розташування об'єктів. Таким чином, отримана хмара точок є точним інструментом подальшого розслідування ДТП.
Скани високої роздільної здатності, зроблені протягом декількох хвилин, дозволяють «заморозити» всю сцену, надаючи документальне підтвердження стану речей.
У випадку дорожньо-транспортних пригод об'єкт 3D сканування виділяється з оточення за допомогою клейкої стрічки, що дозволяє проводити вимірювання також на пізнішому етапі розслідування.
Таким чином, за значної економії часу можна швидко відновити рух транспортних засобів на аварійній ділянці.
Ця технологія забезпечує точну та повну реконструкцію місця події, у тому числі деталі: транспортні засоби, деформації гальмівних колій та точне становище всіх існуючих об'єктів.


Читати інші новини...

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок