Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82
Дивіться також

Новини

Статті

Огляди

Навіщо потрібні інженерні вишукування?

17.02.2022
Проведення інженерних вишукувань необхідне для всебічного дослідження тієї місцевості, де планується проведення будівельних робіт.
Головна цінність інженерних вишукувань полягає в тому, що вони дозволяють зважити рішення про проектування ще на стадії будівництва та познайомитися з усіма ризиками.

Вартість інженерно-геодезичних досліджень визначається типом і призначенням будівельних робіт.
Умовно будівельні вишукування можна поділити на два типи:
  • Вишукування, які мають економічну спрямованість.
Цей тип виконується насамперед. Він дозволяє визначити доцільність будівництва, а також є основною базою для визначення економічної обґрунтованості проєкту.

Головне завдання даних робіт вивчити та оцінити всі умови та можливості обраного району. Чи буде обрана місцевість відповідати тим критеріям, які для неї важливі та чи вигідно тут розпочинати будівництво.
  • Вишукування технічної спрямованості.
Їх можна поділити на три види:
  1. Геодезичні — головне завдання яких отримати об'єктивне уявлення про рельєф місцевості, а також складання топографічних планів.
  2. Геологічні — необхідні для того, щоб оцінити придатність ділянки під будівництво.
  3. Екологічні — визначають можливі екологічні особливості цієї ділянки та оцінюють ризики пов'язані з ними.
Для проведення всіх видів робіт геодезисту необхідно використовувати низку вузькоспрямованих інструментів, знайти які можна в нашому інтернет-магазині.
Точний склад робіт, а також їх обсяги визначаються безпосередньо виконавцем та позначаються після попередньої оцінки території.


 


Читати інші новини...

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок