Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Ручний сканер X120GO

  • X120GO_top
  • X120GO_right
  • Тримач для смартфона
X120GO_top
X120GO_right
Тримач для смартфона
Артикул:
955500 грн

Опис Stonex Ручний сканер X120GO

Система має головку, яка обертається на 360° і здатна створювати хмару точок у діапазоні 360°x270°. Завдяки алгоритму SLAM, сканер отримує високоточні тривимірні дані у вигляді хмари точок навколишнього середовища без освітлення та GPS. Ручний сканер оснащений трьома 5-мегапіксельними камерами для створення часткових панорамних зображень, у полі зору 200° по горизонталі та 100° по вертикалі. Дані камери синхронно збирають інформацію про текстуру та дозволяють отримати хмару точок у кольорі.

ШВИДКІСТЬ ТА МЕНША НАГРУЗКА

Немає більше потреби в установці сканера на точці, тягнути довгий хід, просто переміщайтесь по об`єкту та отримайте відразу зшиту хмару 3D-точок.
 

ГНУЧКІСТЬ

Комбінуйте знімання у приміщенні та на вулиці, навіть у найскладніших умовах.

 

ПЕРЕГЛЯД ДАНИХ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Отримані дані відображаються в реальному часі на планшеті або телефоні, завдяки мобільному Андроід додатку.
 

КОНТРОЛЬНІ ТОЧКИ ДЛЯ ПРИВ`ЯЗКИ

Проста фіксація наземних контрольних точок (опознаки, марки) для подальшої географічної або локальної прив’язки хмари точок.
 

ВБУДОВАНІ КАМЕРИ

Три вбудовані 5-мегапіксельні камери здатні захвачувати широке поле зору сканера, отримуючи хмару точок у кольорі та панорамні зображення.
 

ПАКЕТНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

GOapp

GOapp — спеціальний мобільний додаток Android для X120GO, для керування проектами, відображення хмари точок у реальному часі, попереднього перегляду зображень, створення наземних контрольних точок, оновлення прошивки та інших операцій. Сканер може самостійно збирати дані навіть без підключення програми.
 

GOpost

Програма GOpost відповідає за постопрацювання зібраних даних Х120GO, генерацію кольорової хмари точок високої чіткості та якості, створення часткових панорамних зображень, реєстрацію (прив`язку) та оптимізацію хмари.
 

Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок