Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Cube-a

  • ПЗ Cube-a
Артикул:
 

Опис Stonex Cube-a

ОДНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПОЛЯ І ОФІСУ


Stonex Cube-a — це рішення Stonex для професійної геодезії та ГІС, розроблене для платформи Android. Завдяки гнучкості середовища Android ми змогли створити простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, який робить геодезистів готовими до будь-якої роботи, заощаджуючи час і підвищуючи продуктивність.

Повна підтримка сенсорних жестів і можливість її встановлення на смартфонах і планшетах є ключем до успіху Cube-a. Він також включає підтримку багатьох мов і налаштовує свій інтерфейс відповідно до поточного налаштування мови системи.

Польові рішення Stonex для GNSS RTK, ГІС і тахеометрів зроблять роботу операторів швидкою та легкою, забезпечуючи високу продуктивність у всіх роботах, що вимагають точності та ефективності.
 

GNSS

Cube-a сумісний з усіма GNSS-приймачами Stonex. Підтримує режими Rover, Rover Stop&Go, Base і Static. Різні екрани надають корисну інформацію про стан приймача GNSS, включаючи положення та якість сигналу супутника Atlas.

SKY PLOT
Різні екрани надають корисну інформацію про стан GPS, ми також розробили можливість у Sky Plot зчитувати наявність Atlas. Нововведення для показу корекції Atlas призначене для того, щоб допомогти та полегшити роботу геодезистів, щоб, коли ця корекція потрібна, вони могли знати, чи видно супутник і в якому положенні.
 

ЗРОЗУМІЛИЙ

Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс зйомки з численними індикаторами відразу допомагає геодезисту зрозуміти, яка робота і в яких умовах відбувається. Індикатори показують різноманітну інформацію, як-от статус рішення, точність позиції, рівень заряду батареї, затримки корекції RTK тощо. Інтуїтивно зрозумілі екрани дозволяють легко змінювати налаштування, переглядати зібрані точки, додавати нові елементи CAD і креслення або продовжувати зйомку.
 

МЕДІА ДОДАТКИ

Щоб покращити та завершити функції зйомки та розбивки, ви також можете використовувати Фото та ескіз. Цю функцію можна використовувати під час зйомки або навіть на вже отриманих точках: робити фотографії та додавати нотатки, додавати та розміщувати деякі покажчики або прості намальовані від руки ескізи.


 

РОЗБИВКА

Компактний інтерфейс об’єднує всі команди запуску розбивки на одному екрані для полегшення роботи в полі. Екрани розбивки збагачені як графічними, так і аналітичними індикаторами, які направляють геодезиста, щоб досягти цільової точки. Завдяки цьому інтерфейсу ви можете прочитати всю інформацію, необхідну для завершення роботи з розбивкою, вибрати точки або додати їх і швидко змінити всі налаштування. Навіть у випадку невеликих моніторів інформація та команди завжди добре організовані та читабельні, кнопки легко натискаються, а деякі з них можна зменшити, щоб залишити більше місця для карти.

 

ІНТЕГРОВАНА САПР

Cube-a містить розумну та просту у використанні функцію САПР. САПР розроблено для роботи з сенсорними дисплеями та дозволяє легко малювати точки та інші об’єкти за допомогою інтелектуального покажчика, який можна переміщати одним пальцем і який завжди передає користувачеві сильну впевненість у досягнутому результаті. Допомога об’єктних прив’язок, таких як точка, середина, кінцева точка, перетин та інші, дає змогу інтегрувати зйомку з новими елементами безпосередньо на полі.

3D

Модуль 3D додає повний набір команд для виконання моделювання поверхні в реальному часі. Вибір базових точок і обмежень здійснюється за шарами. Додаткові обмеження включають периметр, лінії розриву та отвори (нетріангуляційні замкнуті області). Режим відображення поверхні можна вибрати між каркасними, зафарбованими трикутниками з краями, заштрихованими трикутниками з краями або зовнішнім периметром із трикутними точками. Обчислення об’єму можна легко визначити між моделлю та горизонтальною або похилою опорною площиною. Результати, а також дані поверхні можна експортувати в різні формати файлів.ТАХЕОМЕТРИ

Cube-a розроблено для повної підтримки змішаних опитувань. Зйомка Cube-a підтримує GPS-точки та класичні полярні станції та одночасно проводить вимірювання. Полярні станції можна налаштувати так, щоб вони займали раніше зібрані точки GPS або невідомі позиції, розраховані за допомогою програми Free Stationing. Так само систему відліку GPS можна налаштувати відповідно до наявної полярної зйомки в місцевих координатах. Cube-a підтримує всі тахеометри Stonex через Bluetooth.

ГІС

Функціональність ГІС добре інтегрована в робочий процес стандартної GPS-зйомки. Завдяки здатності Cube-a збирати не лише окремі точки, але й автоматично малювати вектори, що проходять через зібрані точки, геодезична зйомка ГІС стає швидкою та легкою. Запит на заповнення даних ГІС є автоматичним і автоматично слідує за отриманням точки або вектора. Форми даних можна вільно визначати за допомогою інтегрованого дизайнера набору функцій або автоматично створювати Cube-a, починаючи зі зразка файлу DBF. Імпорт і експорт стандартних шейп-файлів забезпечує сумісність і взаємодію Cube-a практично з будь-яким іншим ГІС-програмним забезпеченням.

 

 

 
 
 
 
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок