Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Контролер SH5A

  • Контроллер Stonex SH5A
Артикул: B15-100012
 

Опис Stonex Контролер SH5A

Stonex SH5A - це зручний і легкий Android-пристрій, він відмінно підійде в ситуаціях, коли потрібно регулярно використовувати алфавітно-цифрову клавіатуру.

Це надзвичайно легкий, але посилений і захищений контролер (IP67), який підходить для роботи в незручних умовах. Чудово видимий, але невеликий за розміром екран дозволяє пристрою бути компактним, зручним і простим у використанні.

Головною особливістю Stonex SH5A, яка найбільше привертає увагу, є його фізична клавіатура. Для деяких програм і окремих завдань оператори повинні постійно взаємодіяти з клавіатурою; доступ до віртуальної клавіатури може бути незручним і, зокрема, погіршує видимість, фізична клавіатура може бути ідеальним рішенням. Цей пристрій оптимізує видимість завдяки 5-дюймовому екрану, яскравості 400 ніт і роздільній здатності 1280 x 720 пікселів, а також комфортній клавіатурі ABC із 41 клавішею, залишаючись кишеньковим портативним комп’ютером.

ОС ANDROID 8.0
Сучасна версія ОС Android 8.0 відкриває перед користувачем удосконалені та нові корисні функції.


НАДІЙНИЙ ДИЗАЙН
Зовнішня конструкція здатна протистояти екстремальним погодним умовам і температурі



ЦИФРОВИЙ КОМПАС
Працюйте у віддалених місцях, не боючись загубитися з вбудованим компасом



ТРИВАЛА РОБОТА
Li-ion батарея ємністю 5200 мА год дозволяє безперервно працювати понад 10 годин. Якщо ж і цього мало, то завжди можна підзарядитися від PowerBank.


ВИСОКИЙ СТУПІНЬ ЗАХИСТУ
Має ступінь захисту IP67, витримує падіння з висоти 1.5 м, дощ, вологість, вібрації, удари та захищений від нетривалого занурення


Контролер Stonex SH5A у поєднанні з GNSS приймачами Stonex ідеально підходить для тих, хто любить працювати з комфортом (SHP та DXF підкладки) та чітко бачити перед очима межі зйомки.

Комплектація
  • 1х Контролер Stonex SH5A

  • 1x Програмне забезпечення Cube-a

  • 1x Батарея Li-ion

  • 1х Тримач для контролера на віху

  • 1х Зарядний пристрій з адаптером

  • 1х Кабель Type-C - USB


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок