Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Stonex Тахеометр R25

  • TS R25_R25LR
  • TS R2Plus Leica
TS R25_R25LR
TS R2Plus Leica
Артикул: B20-220077
142800 грн

Опис Stonex Тахеометр R25

Висока точність і безвідбивачевий режим до 1000 м — ідеальне поєднання, яке робить Stonex R25 найкращим другом кожного професійного геодезиста. R25 охоплює широкий спектр завдань: земельний кадастр, інженерні вишукування, будівництво та моніторинг.

Тахеометр поставляється із вбудованим програмним забезпеченням та повним набором програм, при цьому є можливість підключення зовнішнього контролера через Bluetooth. Програмний модуль "Дороги" входить до стандартної комплектації.

Модель Stonex R25 оснащена безкінечними гвинтами безперервного горизонтального та вертикального обертання для більш швидкого та зручного наведення на ціль, а кнопка тригера дозволяє працювати ще швидше.

ВЕЛИКА ДАЛЬНІСТЬ
Тахеометр гарантує вимірювання на великих відстанях: 1000 м у безвідбивному режимі, до 3000/5000  м на високоточну призму.


ШВИДКО. ТОЧНО. НАДІЙНО
Вимірювання відстані всього за одну секунду з точністю до 2 мм роблять будь-яку роботу надзвичайно ефективною та надійною. Широкий спектр прикладних програм дозволяє виконувати окремі задачі безпосередньо у полі.

ОДИН ДЕНЬ БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ 
Завдяки енергоефективним системам та двом батареям, R25 дозволяє безперервно працювати близько 13 годин. Збільшена внутрішня пам'ять 4 Гб та SD карта до 16 Гб дозволяє зберігати величезну кількість даних безпосередньо у тахеометрі.

ДАТЧИК ТЕМПЕРАТУРИ ТА ТИСКУ
Зміна температури і тиску негативно впливають на точність вимірювань. Для уникнення похибок вбудовані датчики автоматично коригують показання приладу.


БЕЗКІНЕЧНІ ГВИНТИ ТА КНОПКА ТРИГЕР
Ці функції роблять R25 одним з найзручніших в управлінні тахеометрів: швидке і точне наведення на ціль двома руками, а також запис вимірювання за допомогою кнопки тригера дозволяють проводити зйомку, буквально не відриваючись від зорової труби.

2-ОСЬОВИЙ КОМПЕНСАТОР
Електронний двоосьовий компенсатор з діапазоном роботи до ±3.0' та точністю 1" автоматично вирівнює тахеометр при легких вібраціях. Стан компенсатора відображається на графічному дисплеї для точного виведення рівня в нуль.

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ
Стандартний інтерфейс RS 232, USB, картка SD до 16 ГБ, Bluetooth гарантують безперешкодний вхідний/вихідний потік даних на будь-який зовнішній пристрій. За допомогою Bluetooth до тахеометра можна підключити смартфон/планшет для роботи із вбудованим програмним забезпеченням.
Комплектація
  • 1х Тахеометр Stonex R25

  • 2x Акумулятор Li-on 7.4В, 3400мА год

  • 1х Зарядний пристрій

  • 1х USB кабель для передачі даних

  • 1х Набір інструментів для юстування

  • 1х Транспортувальний кейс


Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок