Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/uh338791/domains/stonex.com.ua/public_html/inc/connect-inc.php on line 12

Notice: Undefined index: c-hdr-brand in /home/uh338791/domains/stonex.com.ua/public_html/catalog.php on line 801
Геодезичні радіопередавачі. Купити радіомодеми та радіопередавачі
Тел./факс.:
+38 (099) 642-02-44
+38 (097) 229-51-82

Радіо

Stonex ADL

Stonex ADL

ADL Vantage – сучасний високошвидкісний прийомопередавач, спроектований для застосування в системах ГНСС/RTK зйомки та високоточної навігації.

Високочастотні приймачі часто використовуються в геодезичних рішеннях. Дані приймачі дозволяють визначати координати, а також робити зйомку необхідних об'єктів з високою точністю.
Приймачі, радіомодеми та радіопередавачі stonex використовують канал ADL Vantage, цей канал є одним із найнадійніших і найбезпечніших каналів, що дозволяє отримати дані.
Радіоприймачі ADL Vantage мають багатофункціональний інтерфейс, що досить простий у налаштуванні. Крім того захищене з'єднання забезпечує стійкість до впливів та погодних умов.
Купити радіоприймачі та модеми stonex можна за найвигіднішою ціною на нашому сайті. Ми пропонуємо найкращі геодезичні рішення для ваших проектів. Тут ви зможете підібрати   геодезичні радіопередавачі будь-якої складності. Вирішення будь-яких завдань геодезії стане простим з використанням приладів від компанії Stonex.
Новини
20 листопада 2019 р.
Інтернет магазин геодезичного обладнання STONEX пропонує найнижчі ціни на нівеліри до кінця року. У каталозі магазину ви зможете знайти оптичні та електронні нівеліри, які допоможуть швидко вирішити будь-яке завдання. Нівеліри широко використовуються в будівництві і дозволяють виміряти різницю висот за лічені хвилини. Встигніть замови......
Зворотний зв'язок